ליווי משלחות מסין

//ליווי משלחות מסין

ליווי משלחות מסין

אם אתם מארחים משלחת מסין, חשוב לצרף למשלחת מדריך דובר סינית שמכיר את השפה והתרבות בשביל ליווי משלחות מסין. מכל הארצות והתרבויות לגבי סין חשוב מאוד להיעזר במדריך דובר סינית.

שוני תרבותי גדול

סין היא בעלת תרבות מאוד שונה מהתרבות שלנו בארץ. ואם אתם רוצים שחברי המשלחת מסין שמגיעה אליכם ייהנו מצד אחד מהטיול ומצד שני מטרת המשלחת תושג בצורה טובה, חשוב לפנות אל מדריך דובר סינית שמכיר היטב את התרבות הסינית. מדריך כזה יגשר ויעלים את הפער התרבותי ביניכם ובין באי המשלחת. הוא יגרום גם לכם וגם לבאי המשלחת לחוש טוב יותר ולהשיג בהצלחה רבה יותר את מטרות המשלחת.

רוב הישראלים יודעים מעט על איך לארח כאן סינים נכון

רוב האנשים יודעים מעט על הדקויות של התרבות הסינית, ואין להם מושג איך לגרום לאורחים מסין לחוש כאן בנוח. כך לדוגמא האם אתם יודעים כי סינים לא אוהבים בדרך כלל מזון קר והם רגילים לארוחה חמה אפילו בבוקר? ישראל מדינה חמה אבל עדיין חשוב לספק לאורחים סיניים תה חם לאורך היום.

הרגלים והעדפות של סינים

האורחים הסינים תמיד יעדיפו צלחת מרק עם נודלס לארוחה בדרך על פני כריכים קרים. סינים אוהבים לקרוא על המזון שהם מזמינים במסעדה בסינית, אבל איזה מסעדה בארץ מציעה תפריט בסינית? אם אתם שולחים את המשלחת למסעדה שאין בה תרגום לסינית חשוב מאוד לצרף אליה מדריך דובר סינית שיסייע לאורחים להבין לעומק מה הם מזמינים כדי שלא יתאכזבו ויחושו לא בנוח.

סוגי אוכל שסינים אוהבים

אורחים סיניים ייהנו ממאכלי ים, פירות וירקות איכותיים, יינות טובים, כדאי לקחת אותם לחופים יפים לאזורים שיש בהם טבע יפה וטבעי. הם ייהנו וידעו להעריך זאת. חשוב שתדעו שבניגוד לעמים אחרים, הסינים לא רואים במחסומי התרבות והקושי הלשוני בתור חוויה. זה גורם להם להרגיש מאוד לא בנוח. לכן כאשר אתם מצמידים אליהם מדריך מלווה דובר סינית שמכיר את תרבותם, תגרמו לכל השהיה שלהם להיות הרבה יותר מהנה ואפקטיבית.

By |2018-09-16T13:56:19+00:00אוגוסט 5th, 2018|מאמרים|0 Comments

Leave A Comment